Вам обов’язково треба пройти онлайн-курс, якщо:

Ви шукаєте нові ідеї для вирішення «великих» проблем: криза – це найкращий час, бо вчора було X проблем, сьогодні їх удвічі більше

Ви у пошуку дієвих інструментів для розробки стратегії компанії. Криза – нагода потренуватися у швидкості та гнучкості мислення, щоб зробити фантастичний прорив

Ви невелика компанія з великими амбіціями – тож маєте унікальний шанс, обравши правильну стратегію, стати №1 на ринку

Ви хочете залучати найкращих працівників до прийняття виважених рішень: аналізувати, мислити асиметрично, обговорювати та втілювати найкращі ідеї ви зможете, навчаючись на курсі разом з командою

Що ми розглянемо на курсі?

Модель асиметричної конкуренції складається з 8 основних важелів впливу. Вона відстежується у таких відомих лідерів як Стів Джобс, Джефф Безос, Ілон Маск та Джек Ма. І водночас історія асиметричної боротьби сягає в далеке минуле. Адже Давид, який був малим і неозброєний, зумів перемогти велетня Голіафа зі списом та щитом. Один камінь, який вдало метнули, може змінити хід завідомо програного поєдинку. Секрет у восьми важелях впливу. Під час онлайн-курсу детально розберемо з вами кожен, поглянемо як ці важелі використовують провідні компанії світу і як їх можете використати ви! Саме тому ми рекомендуємо навчатися не самостійно, а цілими командами. Так ви отримаєте найбільшу цінність для розвитку кожного проєкту та компанії загалом.

Модель асиметричної конкуренції

01. Масштаб

Розв’язування більших проблем дає диспропорційно більші прибутки як покупцеві, так і компанії. Як перетворити малу ідею на велику?

02. Помилка

Що таке інтелігентна невдача і як вона може стати підґрунтям для прориву. Чому найкращі люблять помилятися і як невдачі перетворюють на успіх та цінний ресурс?

03. Швидкість

Удвічі швидше – непогана ціль для кожної команди. Ви навчитеся думати наперед, усувати чекання та відсікати усі непотрібні завдання. Уявіть, якщо ви будете рухатися вдвічі швидше за ринок, які переваги це принесе для ваших замовників, працівників, вкладників, громади?

04. Ощадність

Що таке стратегічна ощадність? Де є зайві витрати? Де можна виконати ту саму роботу набагато дешевше? Скоротіть ці кошти й відразу ж інвестуйте вивільнені гроші у найважливіші пріоритети клієнта та найбільш прибуткові бізнеси.

05. Доступ

Доступ = чітке бачення великих проблем покупців х організація х необхідна технологія х платформа. Більшість компаній є чимось на кшталт одного великого корабля. Навчіться мистецтва доступу – і будете керувати цілим флотом!

06. Алгоритм

Технологічно важко осягнути алгоритми на рівні таких компаній, як Facebook чи Airbnb. Проте починати треба. Для початку варто зрозуміти, які дані нам критично важливо збирати, які з них ми вже маємо, а до яких можемо мати легкий доступ. Отож, який алгоритм ми повинні створити насамперед і чи можемо ми зробити це самі або хто міг би допомогти нам у цьому?

07. Магнетичність

Найкращі члени команди, які складають 1%, не потребують ані вчителів, ані менторів, ані допомоги. Насправді їм потрібно тільки одне: розв’язувати проблеми, для яких ще не знайдено вирішення. Що таке економіка таланту і як добре ми вміємо залучати найкращих працівників? Наша візія – це візія горобця чи орла? Чи у нас високі моральні стандарти?

08. Розповідь

В епоху, коли вся економіка змагається за увагу споживача, цікава розповідь – це як звук літака, що долає звуковий бар’єр. Її не можна не почути. Такі розповіді неможливо оминути: вони стислі, їх легко доносити до слухача, а головне – вони правдиві. Журналісти ганяються за такими розповідями. Споживачі не можуть від них відірватися, постійно переповідають їх іншим, а найкращі таланти стоять у черзі до вас. Якою є ваша розповідь і якою вона може стати?

Структура онлайн-курсу

01

10 МОДУЛІВ *

02

ВІДЕО ЛЕКЦІЇ

03

ЗВОРОТНИЙ ЗВ’ЯЗОК ВІД КОМАНДИ LvBS

04

ДОМАШНЄ ЧИТАННЯ

05

САМОСТІЙНА РОБОТА НАД ЗАВДАННЯМ З ВАШОЮ КОМАНДОЮ

06

FOLLOW-UP З АДРІАНОМ СЛИВОЦЬКИМ

*Щотижня ви отримуватиме матеріали для опрацювання, відео з рекомендаціями та поясненнями від Адріана Сливоцького, а також завдання для роботи й обговорення в команді

Тривалість курсу:

2 МІСЯЦІ (червень-липень 2020)

ЗАБРОНЮВАТИ МІСЦЕ
НА АВТОРСЬКОМУ КУРСІ

 

ПРИДБАТИ

 

АДРІАН СЛИВОЦЬКИЙ

Один з найвизначніших фахівців сучасного менеджменту, провідний бізнес-консультант та бізнес-футуролог українського походження.

Партнер компанії Oliver Wyman, що навчає топ-менеджменту представників Nike, Hyundai, Microsoft, Samsung, IBM, Boeing, Renault, General Motors, Bank of America, Walmart, Johnson & Johnson та Dow Jones.

Колишній віце-президент та член ради директорів «Mercer Management Consulting, Inc.», яка входить до 10 найпрестижніших консалтингових компаній світу.

 

– увійшов до переліку 50 світових бізнес-мислителів «Top 50 business-thinkers» (2007 р.та 2011 р.), та до списку провідних 20 бізнес-консультантів світу (2008 р.).

– Автор світових бестселерів про стратегічне управління «Прорив», «Мистецтво творення попиту». Його книги «Зона прибутку» та «Міграція капіталу» увійшли в рейтинги найкращих бізнес-книг BusinessWeek та Financial Times.

– доповідач та спеціальний гість Світового економічного форуму у Давосі, конференцій та форумів керівників Microsoft, журналів Forbes і Fortune. Його фахові статті публікують Wall Street Journal, журнал Harvard Business Review та ін.

 

ЩО ГОВОРЯТЬ УЧАСНИКИ ПРОГРАМ
АДРІАНА СЛИВОЦЬКОГО У LvBS?

АНДРІЙ ЛОГВІН

генеральний директор та співзасновник «Kasta»

Я переконався: аби швидше бігти, треба обов’язково зупинятися і приділяти увагу думкам. Ці думки будуть набагато професійнішими та ефективнішими, якщо провести час, спілкуючись з людьми, які мають різні погляди, заповнюють «білі плями» і допомагають розвивати колективне мислення. Саме такою ефективною зупинкою та підзарадякою став для мене авторський курс Адріана Сливоцького.

Владислав Бурда

засновник і власник RedHead Family Corporation, мережі дитячих магазинів «Антошка»

Адріан Сливоцький – це інтелектуальний спікер, який збирає людей з високим IQ. Для мене важливо не лише в кого вчитися, а й з ким. Аудиторія, яку збирає LvBS УКУ на програми Сливоцького є якісною. Адріан Сливоцький дуже добре готується до викладання,він готує конспекти, що дозволяють тобі впродовж кількох днів накидати стратегію для своєї компанії, яку ти можеш реалізовувати впродовж року.

Ольга Гуцал

Власниця компанії «Каміон-Оіл»

З усіх, кого я слухала/читала останнім часом (хай мене пробачать пробачать класики менеджменту і маркетингу), Адріан Сливоцький − є номером один. На те про, що він розповідає, я дивлюсь не з точки зору завтрашнього застосування, а мого сьогоднішнього розуміння. Для мене, як власника бізнесу, все, про що говорить Адріан Сливоцький є на 100% є прикладним.

ЯРОСЛАВ АЖНЮК

засновник та гендиректор Petcube

Я мав велику насолоду читати чернетку книжки «Давид перемагає». Я був у захваті, тому що це дуже детальне, логічне пояснення для підприємців, які були загартовані в умовах бізнесу до двохтисячного року. Це путівник, який дозволяє увійти в бізнес XXI століття − бізнес технологічний та інноваційний. Просто методичка − бери і роби!

Що на вас чекає?

Червень-липень

Два місяці інтенсивної роботи з вашою командою
над онлайн-курсом за методологією Адріана Сливоцького

Липень

Follow-up зустріч з Адріаном Сливоцьким на закінчення курсу

Вартість

рання реєстрація

Авторський онлайн-курс

2500 грн.

ПРИДБАТИ

реєстрація для управлінських команд

3 представники компанії

6500 грн.

ПРИДБАТИ

реєстрація для управлінських команд

5 представників компанії

11500 грн.

ПРИДБАТИ

ОРГАНІЗАТОР

Львівська бізнес-школа
Українського католицького університету

lvbs.com.ua

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) – це школа з європейськими цінностями та підходами, яка розвиває відкриту й відповідальну
бізнес-спільноту в Україні вже більше 10 років.
Місія школи – «Україна на бізнес-карті світу , адже ми віримо, що лише сильні компанії з етичними підходами та глобальним мисленням здатні зміцнити Україну як всередині, так і її бренд на світовій мапі.

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) – це про бізнес завтра,
про цінності та етику в підприємливому середовищі, про людські таланти та зростання людей у компаніях.

12 РОКІВ

НА РИНКУ УКРАЇНСЬКОЇ БІЗНЕС-ОСВІТИ

350

ALUMNI

5

МАГІСТЕРСЬКИХ ПРОГРАМ

25

ПРОГРАМ УПРАВЛІНСЬКОГО РОЗВИТКУ

Львівська бізнес-школа

Українського католицького університету

КОНТАКТИ

+380 50 289 1210

 

ssavruk@lvbs.com.ua